Новини проекту

Відбулася презентація освітньої платформи nestor 4.0

29 жовтня у Києві в мистецькій галереї “АртПричал” відбулася презентація громадської організації Несторівський центр та її першого проекту – освітньої онлайн платформи nestor 4.0. Учасникам презентації, серед яких були представники християнської інтелігенції, викладачі, а також науковці різних християнських конфесій, розповіли про плани Несторівського центру щодо розвитку різноманітних проектів пов’язаних з освітньою й науковою сферами.

Віталій Хромець, директор Несторівського центру, презентував освітню платформу nestor 4.0. Основне завдання платформи – це забезпечення інклюзивності освіти, тобто завдяки впровадженню освітньої платформи, надання максимального доступу до якісної сучасної освіти різноманітного контенту всім групам населення.

В нинішніх умовах нашої країни, а особливо в часи формування Єдиної помісної православної церкви, що веде до змін релігійного життя населення, наявність якісного просвітницького навчального контенту в богословській та церковній тематиці є вкрай необхідною. Сучасні українські платформи онлайн навчання майже не розміщують такий контент. Тому nestor 4.0, насамперед, спрямована на заповнення вакууму богословського контенту. Наразі на освітній платформі доступні навчальні курси пов’язані з богослов’ям і осмисленням церковної проблематики.

Освітня платформа nestor 4.0 поки що працює в тестовому режимі. Учасникам презентації запропонували стати її першими користувачами і висловити свої зауваження, побажання, щоб вже найближчим часом освітня платформа запрацювала для широкої аудиторії.

 

29 жовтня в мистецькій галереї АртПричал відбулася презентація громадської організації Несторівський центр та першого її освітнього проекту – освітньої платформи Nestor 4.0

Опубліковано Несторівський центр Четвер, 1 листопад 2018 р.

 

 

Оригінальний допис: Несторівський центр