Новини проекту

Несторівський центр 24 травня проведе презентація онлайн-курсу “Богослов’я спілкування та євхаристійна антропологія” Олександра Філоненка

24 травня в Києві в Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей відбудеться презентацію онлайн-курсу “Богослов’я спілкування та євхаристійна антропологія” Олександра Філоненка, українського богослова, доктора філософських наук, професора.

Олександр Філоненко особисто презентує свій курс, який буде доступний на освітній платформі nestor 4.0.

Курс “Богослов’я спілкування та євхаристійна антропологія” є незвичним для нашої освітньої платформи, оскільки став першим у форматі #ЖивийКурс: він записаний під час живого семінару Олександра Філоненка, де викладач спілкується та фактично проживає матеріал лекцій зі слухачами.

У курсі представлено новий напрямок богословської думки 21 століття – богослов’я спілкування, предметом якого є таїна зустрічі з іншим як краси, як знака присутності Бога в особистому житті, через визнання і слідування якій, людина може відповісти на головні антропологічні питання: хто я? хто ти? що таке моє? – що і є початком подолання наслідків антропологічної кризи 20 століття на шляху до набуття людяності.

“Ми читаємо Писання не для того, щоб пізнати Бога, але щоб Його впізнати. Для мене це перше правило богослов’я спілкування.”

В ході презентації заплановано:

  • Олександр Філоненко особисто розкаже про новий онлайн-курс;
  • цікава предметна дискусія із запрошеними спікерами;
  • живе обговорення широкого кола богословських питань;
  • одним із перших отримаєте доступ до курсу;
  • дізнаєтеся про подальші плани Несторівського центру та освітньої платформи nestor 4.0.

Для участі в презентації потрібно заповнити онлайн-форму: https://forms.gle/dEeTz4wVGo5JACHeA

Подія на сторінці Facebook%  https://www.facebook.com/events/2708533792522545/

Презентація відбудеться 24 травня 2019 року.

Початок о 18:00.

Місце зустрічі – Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей, що знаходиться за адресою: проспект Перемоги, 25А, м. Київ (метро “Політехнічний інститут”) (Google Maps: https://goo.gl/maps/Nsdfmx61fNN3rbFX9)

Сайт Несторівського центру