Новини проекту

На освітній платформі nestor 4.0 стартував онлайн-курс “Богослов’я спілкування та євхаристійна антропологія” Олександра Філоненка

На освітній платформі стартував новий масовий безкоштовний онлайн-курс “Богослов’я спілкування та євхаристійна антропологія” Олександра Філоненка!

Викладач курсу – Олександр Філоненко – відомий український богослов, доктор філософських наук, професор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Для освітньої платформи цей курс є новаторським. nestor 4.0 пропонує своїм слухачам формат #ЖивийКурс – це коли запис лекцій відбувався під час публічного заходу, а не в студії. Якщо ви знаєте Олександра Філоненка, то зрозумієте, що загнати лектора у формат студії та позбавити його живої дружньої комунікації – це втратити власне унікальність Олександра Філоненка, який пробуджується у момент зустрічі з іншим і розкривається у спілкуванні з ним. Тому цей формат здатен зберегти спілкування Олександра Філоненка з кожним, хто долучиться до його нового онлайн курсу.

У курсі представлено новий напрямок богословської думки 21 століття – богослов’я спілкування, предметом якого є таїна зустрічі з іншим як краси, як знака присутності Бога в особистому житті, через визнання і слідування якій людина може відповісти на головні антропологічні питання: хто я? хто ти? що таке моє? – що є початком подолання наслідків антропологічної кризи 20 століття на шляху до набуття людяності.

Євхаристійна антропологія дозволяє описувати простір зустрічі Бога і людини в сучасній культурі присутності за межами мови модерну і постмодерну.

Кому курс буде особливо корисним та цікавим? Для богословів, філософів, релігієзнавців, науковців та студентів гуманітарних спеціальностей̆, усіх, хто цікавиться питаннями богословської антропології, комунікативної філософії і культурної герменевтики.

Цей курс складається з трьох лекцій, кожна з яких розрахована на 4-6 частин. Лекції можна переглядати послідовно, обираючи тему за темою, або вибірково, обираючи необхідні і цікаві вам теми. Після кожної лекції, а також після всього курсу вас очікують тести на оцінку (3 контрольних тести до лекцій і 1 підсумковий тест до всього курсу). Тести після частин лекції не оцінюються. Мінімальний бал для отримання сертифікату – 60 балів.

Курс доступний на освітній платформі www.nestor.net.ua, де його можна обрати з переліку курсів. Або безпосередньо перейти до курсу https://online.nestor.net.ua/course/view.php?id=7

Якщо ви ще не маєте власного профілю на освітній платформі nestor 4.0, ви зможете легко його створити або зайти на платформу, використовуючи свій профіль Facebook, Google чи Microsoft.

Навчання на nestor 4.0:

☑можливість дивитися відеолекції;

☑окремо слухати та завантажувати аудіофайл лекції;

☑повний текстовий скрипт кожної лекції – можливість читати лекції;

☑можливість завантажити у форматі повний скрипт лекцій на електронну книгу (mobi, epub, fb2)

☑субтитри до відео;

☑актуальні тексти першоджерел до курсу;

☑можливість обговорення матеріалу зі слухачами та викладачем курсу безпосередньо на форумі курсу;

☑можливість перевірити засвоєні знання та скласти тести.

☑ отримати сертифікат про проходження курсу, засвідчений підписом викладача та з нанесеним персональним кодом.

Долучаймося до курсу, поширюймо курс серед знайомих, колег та рідних!

Наповнюймо разом курс енергією спілкування та знайомства один з одним і новими знаннями!

Приємного навчання!
З повагою Олександр Філоненко та команда Несторівського центру!