Новини проекту

На освітній платформі nestor 4.0 стартував новий курс «Церква і сім’я»

Освітня платформа nestor 4.0 та Несторівський центр презентували безкоштовний масовий курс “Церква і сім’я”, який покликаний дати знання щодо основних концепцій, що описують шлюб та родину.

Курс пропонує богословське бачення сім’ї та шлюбу з огляду на сучасні знання з антропології, історії та біології.

Керівник Несторівського центру Віталій Хромець відзначив, що черговий освітній курс на платформі nestor 4.0 – це продовження насичення освітнього простору України якісним та доступним навчальним контентом. “Кожен бажаючий може зареєструватися на освітній платформі nestor 4.0 та пройти курс “Церква і сім’я”. Курс побудований з онлайн лекцій, тестування після кожної теми та написання есе. Є приємний бонус – слухачам пропонують разом переглянути художній фільм та обговорити на форумі. Освіта має бути не лише корисною, а й максимально приємною”, – відзначив Віталій Хромець.

Викладач курсу “Церква і сім’я”, кандидат філософських наук, релігієзнавець Євгеній Білоножко зазначив, що дуже часто в українському суспільстві циркулюють певні упередженості щодо поглядів церкви на питання шлюбу та сім’ї. І курс покликаний з’ясувати богословський погляд на сім’ю та шлюб.

“Пройшовши курс ви дізнаєтеся відмінність старозазаповітного й сучасного розуміння шлюбу та родини. І якою традицією послуговуються в типових сучасних дискусіях щодо “традиційної сім’ї””, – зауважив Євгеній Білоножко.

Також в курсі розкрито генеза таких понять, як “традиційна сім’я”, “романтичне кохання”, “шлюбні стратегії, девіації, сексуальні норми та ритуали в Старому Завіті”, чи Адам і Єва були одружені, чому християни не підтримують традиції народжувати дітей від служниць та наложниць та багато цікавих фактів.

Викладач курсу Євгеній Білоножко зазначив: “Будемо долати разом стереотипи щодо “зашореності” християнства щодо шлюбу та віднаходити корені сучасної дискусії про “традиційність” та “нетрадиційність” сімейних стосунків. Прослухавши курс, ви розширите арсенал аргументів, що будуть змістовніші від набору стандартних фраз: «В Біблії написано», «Треба захищати традиційну родину», «Це гріх!!!», «Так не можна бо такого ніколи не було»”

Для того, щоб долучитися до проходження курсу заходьте на освітню платформу www.nestor.net.ua та обирайте з переліку курсів чи безпосередньо переходьте до курсу: https://online.nestor.net.ua/course/view.php?id=4

Навчання на nestor 4.0:

  • можливість дивитися відеолекції;
  • окремо слухати лекції;
  • повний текстовий скрипт кожної лекції – можливість читати лекції;
  • можливість завантажити у форматі повний скрипт лекцій на електронну книгу (mobi, epub, fb2)
  • субтитри на відео;
  • семінарські завдання після кожної лекції;
  • актуальні тексти першоджерел до курсу;
  • можливість перевірити засвоєні знання та скласти тести. Отримати відзнаки чи сертифікат про проходження курсу.